Zpět na rozcestník

Myslíte si, že při práci u operátora jde jen o telefony a tarify? u nás je to jinak.

Pracuji na vývoji revolučních technologií, které posouvají telekomunikace kupředu.

Radim, architekt OSS/BSS integračních služeb

Všechny pozice

MĚNTE S NÁMi BUDOUCNOST TECHNOLOGIÍ

Rozšiřujeme pokrytí, neustále zrychlujeme síť, vyvíjíme a zavádíme nové technologie. Pracujeme na inovacích, stavíme datová centra, vytváříme na míru šitá ICT řešení, provozujeme shared service centra obsluhující zahraniční a spoustu dalšího.

LTE
Jako první v ČR jsme spustili, VoLTE a VoWiFi. V Evropě jsme byli čtvrtým operátorem, který tuhle technologii zavedl. Náš nejrychlejší mobilní internet na konci roku pokrýval téměř 99 % populace. Pořád rozšiřujeme technologii LTE Advanced (LTE-A). A v roce 2017 jsme zvítězili v testu kvality mobilních sítí v Česku i na Slovensku (šlo o P3 nezávislý test).
INOVACE
Několikrát jsme potvrdili roli předního inovátora mezi operátory v ČR – například se nám v rámci testování podařilo na dálku zaktivovat první vestavěnou SIM kartu (eSIM), spustili jsme první mikrovlnný spoj s kapacitou až 10 Gbit/s v ČR a rozšířili jsme unikátní službu Chytré auto o verzi umožňující vytvoření WiFi sítě ve voze.
Sigfox síť
Posilujeme kompetence v oblasti internetu věcí (IoT). Jsme technologickým partnerem a integrátorem sítě SIGFOX, která na konci loňského roku pokrývala už 95 % populace v ČR. Koncem roku jsme začali testovat další síť pro internet věcí – a to NB-IoT
ICT řešení
Firemním zákazníkům přinášíme sjednocené nabídky služeb, ve kterých jsou IT řešení, systémová integrace a další produkty. Všechno vyvíjíme na míru jejich potřebám a požadavkům. Součástí řešení pro firemní zákazníky jsou i integrované T-Mobile cloudové služby.
Budování optické sítě
I díky nám bude v příštích letech dostupné rychlé optické připojení k internetu pro domácnosti i firmy ve více lokalitách než dnes. Do deseti let by měly být dostupným standardem pro jednu domácnost rychlosti kolem jednoho gigabitu za vteřinu. V našich domácnostech bude stále více věcí součástí internetu. Mění se také konzumace obsahu, televizi budeme sledovat v podstatě jen v digitální podobě, videa ve vysokých rozlišeních on demand. A pokud na to máme být připraveni, je nutné už dnes začít stavět sítě, které svou rychlostí budou připraveny vyhovět požadavkům i za deset a více let. Proto na tom už pracujeme.
Scrum
V IT se úspěšně rozvíjíme i v oblasti řízení projektů a vývoje služeb agilní SCRUM metodikou. To výrazně zrychluje uvedení služeb na trh. A to je dvojitá výhra.
Shared service centra
Nechce se vám stěhovat do ciziny, ale využívat anglický jazyk každý den by se vám líbilo? Jestli vás baví oblasti jako data warehouse, big data, IT bezpečnost nebo vyvíjení nových technologií, máte u nás šanci na zajímavou práci. Nebudete limitovaní jenom českým trhem, ale budete moct pracovat pro celou Evropu a zabývat se globálními trendy, které změní technologickou budoucnost.
Datová centra
Poskytujeme bezpečné a spolehlivé služby pro firemní IT infrastrukturu našich klientů. Podniková data, weby, servery i celou IT infrastrukturu mohou mít v zabezpečeném a pro jejich firmu snadno přístupném prostředí. My se postaráme o všechno – stěhování, montáž, konektivitu, bezpečnost nebo zálohy. Abychom posílili svou pozici na poli ICT, zahájili jsme v květnu 2017 v Praze výstavbu nejmodernějšího nezávislého datového centra v České republice a už brzo v něm budeme poskytovat služby prvním zákazníkům
Všechny pozice