Zpět na rozcestník

TVRDILI VÁM, ŽE JAKO STUDENT NEDOSTANETE V KORPORACI ŽÁDNOU ŠANCI? u nás je to jinak.

NASTOUPILA JSEM JAKO TRAINEE A KAŽDÝ DEN SE UČÍM OD TĚCH NEJLEPŠÍCH.

Dominika, digital marketing trainee

Všechny pozice

T-Mobile Campus

Pro studenty!

Kdo říká, že si nemůžete užívat studentský život a zároveň se připravit na úspěšný start kariéry? Nebojíme se o své know-how podělit a proto pro vás připravujeme spoustu zajímavých příležitostí, které vás posunou o krok napřed..

Trainee Program
Chcete se učit od nejlepších a být za to placeni? U nás to jde! Studenti všech ročníků univerzit mají možnost během 6 měsíců získat praktické zkušenosti na skutečných projektech, a to už během studia. Věci do šuplíku dělat rozhodně nebudete, po ruce budete mít vždy mentora. A pracovní dobu si s manažerem nastavíte tak, aby vám vyhovovala se školou a zkouškami. Kromě toho na vás čeká i slušná odměna a spousta benefitů k tomu.
T-Day
Dosáhnout úspěchu v dnešní rychlé době si vyžaduje držet krok s aktuálními trendy a neustále inovovat. Málokdo ví, že v T-Mobile se věnujeme i Internet of Things (IoT), Data Science, používáme sociální síť Workplace, vyvíjíme Smart Car i 5G síť nebo pracujeme na principech Design Thinkingu. Proto každý rok v květnu pořádáme studentskou konferenci T-DAY, na které se dozvíte informace o nejnovějších technologických inovacích a trendech v ICT světě. Podrobnosti a fotky z minulých let jsou na stránce www.t-day.cz, tak na ně koukněte.
Big Step
2 dny, 4 firmy a 1 nosné téma. Big Step umožní vybraným 20 z vás poznat jednu oblast ve 4 různých firmách a odvětvích. Podíváte se pod pokličku velkých značek včetně T-Mobilu. Poznáte jejich firemní kulturu a zažijete interaktivní program formou workshopů, her, case studies, diskuzí, exkurzí a tak dále. Udělejte svůj velký krok a přihlaste se na nejbližší termín! Získáte nejenom novou zkušenost, ale určitě i zajímavé kontakty a nové přátele. Tak směle do toho!
Workshopy
Jak to v praxi reálně vypadá a na jakých ICT tématech a inovacích pracujeme? Pravidelně pro vás připravujeme workshopy a přednášky na odborná témata, osobnostní rozvoj nebo ucelené programy, díky kterým vás assessment centrum nebo pracovní pohovor už nikdy nezaskočí.
Exkurze
Láká vás podívat se do zákulisí T-Mobile? Jak to u nás vypadá, jaké technologie používáme, kam chodíme na kafe a oběd s kolegy, co za lidi u nás pracuje? Přijměte pozvání k nám. Napište nám na student@t-mobile.cz a přihlaste svou školu. My vám všechno ukážeme.
Veletrhy
Rádi za vámi chodíme. Pravidelně se s námi můžete potkat na pracovních veletrzích vybraných univerzit. Nikdy to není jenom o propiskách a náboru. Na stánku si vždy můžete popovídat s našimi experty z různých oblastí, dozvědět se o trainee pozicích nebo soutěžit o super ceny.
Praxe studentů středních škol
Hledáte firmu, ve které byste si splnili povinnou praxi? V Praze, Hradci Králové nebo v Lounech vám s tím pomůžeme. Kromě zkušenosti z prostředí firmy si odnesete i to, jak si napsat životopis nebo profil na LinkedIn. Tak nám určitě napište na student@t-mobile.cz
Bakalářské a diplomové práce
Pomůžeme vám s výběrem tématu práce nebo se s vámi podělíme o to, jak fungujeme u nás ve firmě.

Co se chystá

Potkáme se na konferencích, rozvojových workshopech, exkurzích, přednáškách nebo pracovních veletrzích a nejen tam. Zodpovíme vaše otázky a užijeme si i zábavu. U nás to nikdy není jenom o propiskách, pomáháme vám posouvat se dopředu. Podívejte se na termíny akcí, kde se můžeme potkat a připít si třeba magentovkou z chytré pípy.

Co se chystá

Potkáme se na konferencích, rozvojových workshopech, exkurzích, přednáškách nebo pracovních veletrzích a nejen tam. Zodpovíme vaše otázky a užijeme si i zábavu. U nás to nikdy není jenom o propiskách, my vám pomáháme posouvat se vpřed. Podívejte se na termíny akcí, kde se můžeme potkat a připít si třeba magentovkou z chytré pípy.

Svou registrací berete na vědomí, že

a) společnost T-Mobile Czech Republic a.s., se sídlem Tomíčkova 2144/1, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO 649 49 681, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp.zn. B 3787 (dále jen „T-Mobile“) bude zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu uvedených v registračním formuláři, a to za účelem zajištění Vaší účasti na akci pořádané T-Mobile („Akce“), včetně zasílání informací spojených s touto akcí.

b) v rámci akce T-Mobile, resp. jí pověřená osoba, pořizuje obrazové a zvukové záznamy (dále jen „Záznam“), které jsou následně využívány k aktuálnímu informování o akci. Svou účastí dáváte svolení se zpracováním Záznamů a jejich zveřejnění na webových stránkách, v rámci sociálních sítí či v tištěných materiálech a dále v interní komunikaci společnosti T-Mobile, vždy však pouze v souvislost s informováním o aktivitách v rámci Akce, a to bez nároku na jakýkoliv honorář či odměnu, a to po dobu 1 roku ode dne konání Akce.

Údaje poskytujete dobrovolně, nicméně jejich neposkytnutí má za následek nemožnost účasti na Akci. Máte právo na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz anebo omezení zpracování a právo vznést námitku, včetně práva obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů, najdete na www.t-mobile.cz v sekci Ochrana soukromí.

Chcete dostávat informace o dalších akcích? Pro tyto účely budeme uchovávat Vaší emailovou adresu pod dobu max. 5 let, s tím, že můžete kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním, a to mailem na student@t-mobile.cz nebo odhlašovacím tlačítkem v mailu s obchodním sdělením. Více informací o zpracování osobních údajů najdete ZDE.

MYSLÍME NA VAŠI BUDOUCNOST

Nenašli jste to, co jste hledali? Nevadí, můžeme se domluvit. Podporujeme školy, univerzity, studentské organizace a studenty samotné. Věříme, že díky našim expertům a znalostem odvětví vám dokážeme zprostředkovat zajímavý odborný obsah nebo dát šanci promluvit si s našimi lidmi. Ozvěte se nám a zajdeme třeba na kafe, kde společně probereme možnosti.

Na dotazy
vždy odpovíme

Mrkněte na FB stránku T-Mobile Campusu nebo nám napište. T-Mobile Campus

Spolupráce

Třeba výzkumy, podporu výuky nebo exkurze děláme už teď. Máte dobré nápady na témata odborných přednášek nebo chcete zapojit do spolupráce svoji školu? Jsme jedno velké ucho. Napište nám.

Aliance
pro mladé

Rádi pomáháme mladým lidem k jejich vysněné kariéře, proto jsme s radostí podpořili projekt Aliance pro mladé. Přijďte na některou z jejích akcí a vytvořte si třeba skvělé CVíčko. Aliance pro mladé

czechitas

Podporujeme holky a mladou generaci v IT. Spolu s neziskovkou Czechitas a našimi dobrovolníky z řad zaměstnanců se nám daří vyvolat zájem o IT nejen u dětí a žen. Přihlaste se na jejich kurzy a proniknete do IT světa – je to opravdu parádní příležitost. Třeba se na některém kurzu potkáme u nás. czechitas

co se u nás děje?

 V rámci T-Mobile Campusu jsme už společně s vámi zažili spoustu zábavy.
A že toho není málo, dokazují i tyhle fotky.