Volejte za T-Mobile (Po-Pá, část. HomeOffice) Louny

Přemýšlíte na tím, jak mít svůj příjem pod kontrolou a přitom dělat to, co vás baví a má smysl?

Rozšiřujte spolu s námi počet spokojených zákazníků T-Mobile!

Co vás čeká

  • Se zákazníky komunikujeme přes telefon a společně se pro ně snažíme najít to nejvhodnější řešení a produkty.
  • Díky tomu získáte nadstandardní zkušenosti v komunikaci a prodejních dovednostech, navíc se zorientujete se ve světě telekomunikací a technologií. A protože telekomunikace se mění neustále, budete mít ty nejaktuálnější informace a tipy.
  • Základní nástupní mzda je 23 000 Kč a při splnění měsíčního cíle na 100% k ní dostanete bonus ve výši 10 000 Kč. Dle Vašich výsledků se můžete těšit i další navýšení mzdy. Navíc naše provizní schéma nezná žádný strop, záleží jen na vás, kolik peněz si odnesete! A bonusy vyplácíme už od prvního měsíce.

Co vám nabízíme

  • Pracovní dobu: 8:00 – 16:30 + VOLNÉ VÍKENDY a SVÁTKY
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova
  • V týmu pravidelně soutěžíme o hodnotné poukazy a slevy

Navíc máme pro vás širokou škálu benefitů

  • Smartphone: Vyberte si telefon a získejte na něj kompenzaci každé 3 roky v hodnotě do 23 100 Kč.
  • Zaměstnanecký tarif: Dátujte neomezeně, telefonujte a SMSkujte za zvýhodněnou cenu! Je jedno, zda na soukromé nebo pracovní účely.
  • Bonusy a odměny: Šikovnost se cení! A to odměnami za individuální výkon. Navíc, pokud se firmě bude dařit, máte šanci získat i roční bonus do výše 15 %.
  • T-Mobile slevy: Využijte slevy až -75 % na 8 T-Mobile služeb pro rodinu a blízké.
  • Slevy u partnerů: Užijte si zlevněné ceny u našich partnerů.
  • Dovolená a oddych: 5 týdnů dovolené, osobní volno až do 4 dní a 1 den na dobročinnou činnost.
  • MultiSport: Sportujte nebo se zrelaxujte se svými nejbližšími zdarma či se slevami díky kartě MultiSport.
  • Zdravotní péče: Dbejte o své zdraví za zvýhodněnou cenu s nadstandardní péčí v našem smluvním zařízení.
  • Vzdelávaní a rozvoj: Rozšiřte své obzory s interní T-Univerzitou, která nabízí bohatý výběr kurzů pro osobností a kariérní rozvoj.
  • Cafeteria: Benefity v hodnotě až 10 000 Kč ročně – služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy.
  • Psychologická poradna: Čelíte potížím v soukromém nebo pracovním životě? Poraďte se s odborníkem přes telefon nebo online.
  • Stravenkový paušál: Pochutnejte si na skvělém obědě s příspěvkem 63 Kč na každý pracovní den.
  • Penzijní spoření: Připravte se na podzim života s příspěvkem na pojištění po 12 odpracovaných měsících.

Co u vás očekáváme

  • Pohotovou komunikaci
  • Obchodního ducha
  • PC uživatelská znalost
  • Ochotu na sobě pracovat

Rozšiřte náš tým spokojených obchodníků a získejte konečně příjem podle vlastních představ. Těšíme se na vás!

Zaujala vás nabídka?

  • Klikněte na tlačítko Odpovědět a vyplňte prosím formulář.
  • Budeme rádi, když připojíte i pár řádků o tom, co vás na pozici zaujalo.

Místo práce

Louny, CZ

Obor

Zákaznický servis

Pracovní poměr

Práce na plný úvazek

Odměna

33000 - 35000 Kč/měsíc

Kontakt

Jitka Rohlová

jitka.rohlova@t-mobile.cz
referral link