Působíme v oblastech, které přináší hodnotu

Připojte se spolu s námi k inovativním řešením,
která už dnes lidem umožňují být blíž k digitálnímu světu příležitostí.

Ocenění, která nás posouvají na cestě k úspěchu

logo

Ve studii TOP Zaměstnavatelé 2022 jsme opět obsadili 1. místo a potvrdili tak pozici nejžádanějšího zaměstnavatele v kategorii Telekomunikace.

logo

Ocenění Chipu "Nejlepší mobilní internet" z velkého testu mobilních sítí z Chipu 2/2022 v CŘ.

logo

Ocenění III. nejvyššího stupně v soutěži „Podnik podporující zdraví“, kterou vyhlašuje Státní zdravotní ústav. Sleduje v ní celkem 9 kategorií, jako pracovní prostředí a podmínky k práci, podpora psychického a fyzického zdraví zaměstnanců či podpora sociálního zdraví ve firmě.

I takhle vypadá pracovní prostředí,
ze kterého přinášíme to nejlepší, co umíme

Blog

Jak naučit robota svářet na setiny milimetru

Nikoho už dnes nepřekvapí, že jsou současná auta nabitá špičkovou technologií. Bez nejmodernějších postupů se ale neobejde ani tak zdánlivě jednoduchá věc, jako je svařování karoserie z jednotlivých dílů. Naučit průmyslového robota svářet s přesností na setiny milimetrů a zkontrolovat preciznost výsledku byl úkol hodný umělé inteligence a neuronových sítí.

Číst více

Seznamte se s MoBotem — novým druhem robota, který testuje displeje (nejen) v autech

Když se řekne testování aut, nejspíš si představíte odvážného testovacího jezdce řítícího se po zkušebním polygonu nebo desítky kilometrů ujeté pouštěmi, sněhem a nepohodou. Otestovat se ale musí i delikátnější části vozu. Třeba dotykové displeje. A protože i to je práce náročná a především zdlouhavá, vyvinuli jsme na ni robota jménem MoBot.

Číst více

Digital IT: Oddělení, které se stará o inovace a automatizaci

Aplikace Můj T-Mobile, e-shop s tarify a mobilním zařízením, online samoobsluha Moje Firma. To jsou jen ty nejznámější platformy, které vyvíjí a spravuje naše Digital IT. Hlavní úkol, se kterým se oddělení dennodenně potýká, je odlehčit nápor na náš back-office. Jak to dělá? Skrze technologické novinky a inovace. Nakoukněte do zákulisí moderního oddělení Digital IT.

Číst více