Myslíte si, že při práci u operátora jde jen o telefony a tarify? u nás je to jinak.

Pracuji na vývoji revolučních technologií, které posouvají svět telekomunikací kupředu.

Radim, architekt OSS/BSS integračních služeb

Všechny pozice

Jsme jedničkou na trhu se silnou pozicí ICT společnosti

Voláte, píšete a brouzdáte s námi na internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a v roce 2002 jsme vstoupili na mezinárodní trh s názvem T-Mobile. Rostli jsme dál a v roce 2017 jsme se propojili se společností Slovak Telekom. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém trhu. A děláme nejen mobilní, ale také fixní služby – nabízíme prostě kompletní ICT řešení.

  • 6.000.000Zákazníků

  • 3.500Zaměstnanců

  • portfolio mobilních a fixních služeb

  • Jsme propojení se Slovak Telekom

  • Jsme společensky odpovědní

Věříme, že technologie mají lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. Chcete pracovat na věcech, které nekončí v šuplíku? A vidět za sebou skutečné výsledky své práce?

Přidejte se k nám!

Koho hledáme

Nabízíme možnost uplatnění v různých oblastech.
Kde se vidíte vy?

  • IT

    IT a Technologie

    U nás budete vytvářet kompletní ICT řešení a inovativní technologie, které mění svět k lepšímu. A taková nabídka se neodmítá.

    Více
  • Prodej a zákaznický servis

    Prodej a zákaznický servis

    Jistý příjem, pružná pracovní doba a spousta benefitů, tohle všechno v dobré partě. K tomu můžete vyhrát třeba dovolenou v Dubaji, když vám půjde práce od ruky.

    Více
  • Digital

    Digital

    Data science, agilní týmy, open source řešení i vlastní aplikace. Hledáme posily, které se nebojí nových trendů a chtějí posunout hranice digitalu zase o kus dál.

    Více
  • Další

    Další možnosti

    Finance, HR nebo marketing – šikovné kolegy chceme mít v každém oddělení. Nabízíme profesní růst, příjemné pracovní prostředí i podmínky, a to nejsou jen prázdné řeči. Přesvědčte se sami!

    Více
  • Student

    Studenti

    Workshopy, přednášky, kariérní poradenství nebo třeba pomoc s diplomkou. Šikovným mladým lidem rádi věnujeme své nadšení, energii, a hlavně znalosti. Tak se s námi přijďte připravit na budoucí kariéru!

    Více

Co Nabízíme

Co je pro vás důležité? Pracovat s lidmi, se kterými je vám dobře? Dělat práci, která má smysl? Měnit svět k lepšímu? Rozvíjet se? Cítit se v práci jako doma, nebo rovnou z domova pracovat? Být za práci náležitě odměněn? To vše vám dokážeme nabídnout.

  • Digitální budoucnost

    Budujeme nejmodernější síť, vyvýjíme nové technologie, vymýšlíme nové aplikace a pracujeme na inovacích. Buďte u toho a přidejte se k nám!
  • Nejnovější modely telefonů a super tarif

    Každý zaměstnanec si jako služební telefon může klidně vybrat nejnovější iPhone a k němu skvěle padne štědrý zaměstnanecký tarif.
  • Pružná pracovní doba

    Ta je u nás na 1. místě. Práce z domova, zkrácené pracovní úvazky, posun začátku a konce pracovní doby? Našim zaměstnancům vycházíme všemožně vstříc.
  • Super parta

    Pracovat mezi lidmi, kteří jsou fajn, je k nezaplacení. V T-Mobile si s kolegy užíváme nejenom firemní akce, ale i spolupráci v pracovních týmech.
  • Rozvoj pro každého

    Máme své vlastní kouče i T-Univerzitu, kde jsou školení zdarma pro všechny zaměstnance. A rozvíjet u nás můžete samozřejmě i svou kariéru, třeba i mezinárodně.
  • 5 týdnů volna

    Naši zaměstnanci odvádějí kus práce, a proto si zaslouží ještě jeden týden volna navíc. A k tomu jim přidáme i další 3 dny osobního volna. Dovolenou si pak můžou podle svého vybrat a zaplatit z benefitů.

Jak to u nás chodí Když si vybíráme nové kolegy?

  • Práce přímo pro vás

    Jestli je v nabídce volných pozic zrovna práce vašich snů, stačí se přihlásit, vyplnit online dotazník, přidat nám k němu svůj životopis, motivační dopis a odeslat – tak je to jednoduché. Pak je míč na naší straně a ozveme se vám.

  • Co vás čeká

    V prvním kole si budeme povídat o vašich zkušenostech, o tom, co hledáte a co vám my můžeme nabídnout. Je možné, že vás pozveme na assessment centrum nebo si u nás napíšete test. A když se to povede, bude vás určitě chtít vidět budoucí šéf.

  • Plácneme si

    Když vyhrajete výběrko –máte od nás pracovní nabídku v kapse. A pokud bude nabídka podle vašich představ, zbývá už jen podepsat pracovní smlouvu. To je všechno – vítejte v týmu!

Přidejte se k nám

Chcete být v našem týmu?

Před odesláním svého životopisu si můžete otestovat, zda se k sobě hodíme. Jednoduše stačí kliknout na palec souhlasu či nesouhlasu u každé otázky. Hlavně žádný stres, je to jen nanečisto.

Otázka č. 1/6

V práci to není jenom o mně, ale o celém týmu, kterého jsem součástí.

Otázka č. 2/6

Věřím, že nic není nemožné a nějaká cesta k cíli vždy vede.

Otázka č. 3/6

Aby mě to v práci bavilo, potřebuji i tým fajn kolegů.

Otázka č. 4/6

U mého rozhodování je zákazník na prvním místě.

Otázka č. 5/6

Dnešní svět se neustále mění a čelit příchozím změnám je pro mě přirozené.

Otázka č. 6/6

To, jak vypadá můj život, mám jenom já ve svých rukou.

Vyhodnocení testu

5 správných odpovědí!

Chceme vás v týmu!

Přidejte se do našeho týmu i vy!