Vyberte si tým a zjistěte více o práci a projektech,
které jsou naši součásti

 
Responsive Image

ICT řešení

Informační a komunikační technologie (ICT), to jsou IT řešení, systémová integrace, cloudové služby a další produkty, které vyvíjíme na míru potřebám a požadavkům našich firemních zákazníků.

Responsive Image

Sítě

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto každý den usilujeme o to, aby jejich připojení bez problémů frčelo, ať už jde o optiku nebo 5G. Navíc naši síť neustále zlepšujeme a nebojíme se inovací, aby naši zákazníci dostali to nejlepší i v budoucnu.

Responsive Image

Datová centra

V České republice provozujeme největší síť datových center. Naši firemní zákazníci mají jistotu, že jsou jejich weby, servery nebo rovnou celá IT infrastruktura v bezpečí, snadno přístupné a je o ně dobře postaráno.

Responsive Image

IT Security

IT bezpečnost zajišťujeme nejen pro nás jako pro Téčko, ale i pro naše zákazníky. Bráníme před DDoS útoky, staráme se o firewallová řešení, ale i o kybernetickou bezpečnost. Na IT Security spolupracujeme společně i s kolegy z celé skupiny Deutsche Telekom.

Responsive Image

Data Science

Díky open source řešení u nás máte možnost volby přístupu k práci. Vyberete si ten, který vám bude nejvíc vyhovovat. Poznáte nové technologie a na základě vaší práce se firma bude rozhodovat o investicích do budoucích produktů a projektů.

Responsive Image

eCommerce

Neustále zlepšujeme a zjednodušujeme způsob, jakým se naši zákazníci pohybují na našich webech, tak aby stačil jeden klik a bylo hotovo.

Responsive Image

Mobilní aplikace

Díky naší mobilní aplikaci zvládnou zákazníci spravovat ty nejdůležitější věci přímo z mobilního telefonu a odkudkoliv. Ke komunikaci používáme personalizaci a nejmodernější dostupné nástroje na trhu.

Responsive Image

Zákaznická zkušenost

Společně se zákazníky měníme naše produkty a služby v zážitek, který bude pro ně bude znamenat rychlost, přehlednost a pohodlí.

Responsive Image
Honza
Manažer automatizace měření a řízení

Když se řekne „práce“, vybaví se mi slovo „kamarádi“. Dobrý kolektiv a atmosféra v týmu jsou pro mě důležité důvody, proč do práce chodím rád. Jsme skupina lidí, která ráda řeší problémy. Nejraději mám zakázky, o kterých lidé říkají, že jsou výzva a že jsou neřešitelné.

Responsive Image
Pavel
Senior programátor

Rád pracuji s elektronikou. Spíš než programátor jsem elektronik a mechanik. Hodně mě baví něco postavit, něco co se hýbe, nějakým způsobem to řídit a ovládat. Práce je o to lepší, když člověk komunikuje s lidmi, kteří jsou odborníci a zároveň přátelé.

Všechny cesty vedou do T-Mobilu

Vzdálenost není limitem: máme kanceláře v Mladé Boleslavi, Praze, Hradci Králové, Brně a Liberci. Lokalita vašeho bydliště vám nezabrání pracovat u nás.
 

Jak fungujeme

Pracujeme projektově

Dle svých kompetencí se dynamicky formujeme do týmů. Ve spolupráci se zákazníkem a dalšími dodavateli realizujeme otevřené projekty.

Pracujeme projektově

Vzděláváme se, účastníme se technických konferencí a také sami školíme.

Pracujeme s technologiemi

Pro strojové vidění, robotizaci, virtuální realitu, digitalizaci, automatizaci procesů, SCADA, BigData a další témata moderního průmyslu.
Responsive Image

Testováni infotainmentu

Pro obsluhu dotykových obrazovek a dalších ovládacích prvků jsme si vyvinuli vlastního mobilního robota (MoBot). Ve spojení s kamerou a s aplikací algoritmů rozpoznávání obrazu ho používáme např. na testování infotainmentu.

Responsive Image

Vývoj funkcí
kapacitního volantu

Jsme zodpovědní za funkci HOD (hands-on/hands-off detection) volantu. Tato funkce monitoruje přítomnost rukou řidiče na volantu a je nezbytná pro další funkce autonomního řízení vozidla. Jsme u vývoje této funkce, u jejího testování a nasazení do sériových vozidel.

Responsive Image

Vývoj a testování diagnostiky

Pro technický vývoj zajišťujeme komplexní služby v oblasti diagnostiky a analýzy závad. Pomáháme se správnou implementací diagnostiky do řídicích jednotek, testujeme diagnostiku a poskytujeme 2nd level podporu pro HW i SW diagnostické nástroje.

Responsive Image

Testování elektroniky

V laboratorních podmínkách provádíme automatizované testování elektroniky vozidla. Interakce uživatele s testovanou elektronikou a interakce elektroniky s dalším okolím je nahrazena HIL (hardware in the loop) simulátorem. Naši implementátoři programují testy elektronických funkcí vozidla, které jsou pak opakovaně bezobslužně spouštěny.

Responsive Image

Logování a analýza el. závad

Do prototypových vozidel nasazujeme měřicí techniku (dataloggery), s jejíž pomocí sbíráme veškerou komunikaci řídicích jednotek. Nad pořízenými daty pak provádíme rozsáhlé analýzy komunikačních a elektrických závad vozu.

Responsive Image

Segmentový marketing

Náš tým přichází s takovými nabídkami, díky kterým dodáme novým i stávajícím zákazníkům přesně to, co potřebují.

Responsive Image

Produktový marketing

Podílíme se na tom, jak budou vypadat technické parametry našich produktů tak, aby přesně vyhovovaly přáním a potřebám našich zákazníků.

Responsive Image

Marketingová komunikace

Spolupracujeme s kolegy z produktového a segmentového marketingu na tom, aby naše produkty a služby měly dobře nastavené kampaně. S našimi zákazníky komunikujeme, a je jedno, jestli se jedná o televizi, social nebo billboardy.

Responsive Image

Analytika

Data a Téčko jsou skoro neoddělitelná. Díky práci s BigDaty dokážeme analyzovat aktuální dění na trhu nebo třeba provádět SMS Marketing.

Responsive Image

Zákaznická zkušenost

Našim cílem je stát se #1 ve spokojenosti a loajalitě našich zákazníků. Snažíme se, aby byly jejich zážitky s Téčkem co nejpříjemnější, snadné a spolehlivé.

Responsive Image

Značkové prodejny

Naši zákazníci si k nám chodí pro radu. Pomáháme jim s výběrem našich služeb a produktů tak, aby byli co nejspokojenější. Občas mohou být naše směny náročné, ale díky pomoci celého týmu a šéfovi, o kterého se můžeme opřít, to vždycky zvládneme.

Responsive Image

Key Account Manager

S našimi zákazníky jsme v osobním kontaktu. Naladit se na jejich potřeby a budovat s nimi vztah je pro nás prioritou. Se zákazníky pracujeme na tom, aby od nás získali služby a produkty šité na míru jejich potřebám a požadavkům.

Responsive Image

Zákaznická linka

Jsme partnery našich zákazníků, běžných i firemních, kteří jsou pro nás na prvním místě. V rámci hovorů se snažíme, aby se s námi loučili spokojení a s takovými službami a produkty, které jim zpříjemní a zjednoduší jejich každodenní život.

Responsive Image

eCare

O naše zákazníky pečujeme i na všech našich sociálních sítích. Snažíme se porozumět jejich problémům a pomoct jim tak, aby byli spokojení. Mimochodem, věděli jste, že našim zákazníkům na sítích odpovídáme zpravidla do 10 minut?

Responsive Image

Technická podpora

Našim cílem je stát se #1 ve spokojenosti a loajalitě našich zákazníků. Snažíme se, aby byly jejich zážitky s Téčkem co nejpříjemnější, snadné a spolehlivé.

Responsive Image

Administrativa

Naše zákazníky podporujeme na všech frontách, tedy i v administrativě. Možná na první pohled nejsme vidět, ale bez nás by se to neobešlo.

Responsive Image

Legal

U nás se můžete profilovat směrem, který vás bude nejvíc bavit. Na starosti máme právní služby v oblasti commercial, governance nebo infrastruktury. Do našeho portfolia patří i regulatorní záležitosti nebo compliance.

Responsive Image

Korporátni komunikace

Komunikujeme a komunikujeme rádi. U nás to není jen o tiskových zprávách. Pod palcem máme náš Twitter, komunikujeme na LinkedInu a také přes naše CSR kanály. Tiskovky, ty zvládáme i při jízdě na kole.

Responsive Image

Finance

Náš tým financí má na starosti vše kolem financí od interního auditu, přes korporátní plánování a zákaznické finance, až po nákup a logistiku.

Responsive Image

Korporátní bezpečnost

Máme pod palcem nejen bezpečnost našich zaměstnanců, ale celé firmy. Chráníme Téčko před nezvanými hosty, odcizením majetku a důležitých dat, ale třeba i před ohrožením pandemií.

Responsive Image

People experience

Jde nám jak o zákazníky, tak o naše zaměstnance. Prostě o lidi. Celá naše parta se stará o to, aby se naši kolegové cítili v Téčku co nejlépe a abychom vyhrávali i prohrávali společně.

Responsive Image

Trainee program 🤓

U nás trainee nekopírují papíry a nenosí kafé. Získejte zkušenosti už při studiu. Povedou našich ostřílených profíků. Dostanete možnost spolupracovat s týmem na různých projektech a zároveň kolem sebe získáte podporu v podobě ostatních trainees.

Responsive Image

Příležitosti pro absolventy 🎓

Státnice máte za sebou a přemýšlíte co dál? Kromě nadstandardní dovolené u nás na vás čekají nové výzvy, kterými můžete měnit svět. Tak co, challenge accepted? 😎

Responsive Image

Bakalářské a diplomové práce 📕

Čeká vás psaní bakalářské nebo diplomové práce? Naši profíci vám s tím rádi pomohou. Dejte nám vědět jakému tématu se budete v rámci závěrečné práce věnovat a jakou výzkumnou metodu jste zvolili, určitě se domluvíme tak, abyste vše bez problémů zvládli.

Responsive Image

Praxe a stáže studentů středních škol 📖

Čeká vás praxe nebo povinná stáž? Zjistěte, jak to u nás chodí. Zasvětíme vás do světa technologií a telekomunikací, a navíc za to získáte potřebné kredity.

text element